NASZA GRUPA

Obecnie Grupa Orlimex składa się z następujących oddziałów:

NASZA MISJA

Nasz zespół ekspertów zwiększa konkurencyjność zapewniając najlepszą obsługę i dzieląc się pasją do drewna. Na całym świecie.

Sklejka ORLIMEX Sp. z o.o. jako niezależna jednostka powstała w 2012 roku. Dzięki profesjonalnej kadrze oraz wsparciu spółki macierzystej, udało nam się zająć silną pozycję na polskim rynku, która umacnia się z każdym rokiem.

Indywidualne podejście do każdego klienta, polegające na opracowaniu programu produkcyjnego i logistycznego, dostosowanego do konkretnych potrzeb znacząco wpływa na tworzenie i rozwój współpracy zarówno z dużymi firmami produkcyjnymi, jak i z małymi dystrybutorami regionalnymi. Posiadamy cztery magazyny na terenie Polski (Września, Pilzno, Dębica, Kalisz).

Celem polityki handlowej firmy jest osiągnięcie pełnej satysfakcji klienta, którą zapewnia niezawodna i terminowa obsługa i dostarczanie produktów o niezmiennie wysokiej jakości.

Marka ORLIMEX gwarantuje wszystkim swoim klientom:

 • szybką dostawę
 • dostawę towarów bezpośrednio do kupującego własnym lub wynajętym transportem
 • możliwość szybkiego uzupełnienia zapasów nabywcy
 • szczegółowe porady i wskazówki wykwalifikowanych specjalistów

Nie mniej uwagi „Sklejka ORLIMEX” Sp. z o.o. poświęca pracy z dostawcami. Jako bezpośredni importer płyt drewnopochodnych z różnych krajów (Rosja, Białoruś, Ukraina, Polska, Słowacja, Niemcy, Brazylia, Indonezja, Chiny, itd.), skupiamy się na ustanowieniu długoterminowej i wzajemnie korzystnej relacji z każdym dostawcą. Rozumienie specyfiki pracy na danym rynku, jak również możliwości korzystania z elastycznych warunków dostaw, płatności i terminów realizacji zamówień czyni firmę „Sklejka ORLIMEX” Sp. z o.o. wiarygodnym i stabilnym partnerem handlowym.

Globalna integracja, zrozumienie rozwijających się rynków światowych, specjalizacja w sklejce, logistyka własna i zrównoważone usługi finansowe stanowią gwarancję dla naszych klientów, że dostarczamy najlepsze materiały do każdego zamówienia, do dowolnego miejsca na świecie na najlepszych warunkach dostawy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jesteśmy otwarci na wszelką komunikację i współpracę!

  IMIĘ *

  NAZWISKO *

  E-MAIL *

  TEL.

  PRZEDMIOT

  JAK MOŻEMY CI POMÓC?